Студенти Острозької академії – стипендіати програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука

14 травня 2013

Студенти чотирьох факультетів Національного університету «Острозька академія» стали стипендіатами програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Зокрема, це Наталія Годунок — студентка факультету політико-інформаційного менеджменту, В’ячеслав Голуб, Катерина Данилюк, Ольга Ковбасюк, Святослав Кохан та Марія Лях — студенти факультету міжнародних відносин, Олександр Петрощук — студент економічного факультету та Христина Федорич — студентка гуманітарного факультету.

25-28 травня ВБО «Фонд Віктора Пінчука — соціальна ініціатива» на базі оздоровчого табору «Лідер» (м. Київ, Пуща-Водиця) проведе тренінг-зустріч стипендіатів-2013. У рамках цієї зустрічі стипендіати братимуть участь в освітніх тренінгах та розробці соціальних благодійних проектів спільноти стипендіатів Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Програмою заходу також передбачається вручення дипломів стипендіатам.

Нагадаємо, що студенти Острозької академії уже неодноразово ставали стипендіатами вищеназваної програми, що свідчить про високі європейські стандарти навчання в університеті.

Започаткована Фондом Віктора Пінчука Стипендіальна програма «Завтра.UA» — перша в Україні приватна загальнонаціональна ініціатива з підтримки талановитої молоді. Головна її мета — сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Програма спрямована на те, щоб талановита молодь знайшла гідне свого інтелектуального та професійного рівня місце у різних сферах науки, економіки та суспільного життя країни і стала рушійною силою прогресивних змін в Україні. Стипендіати програми «Завтра.UA» відбираються щорічно на основі відкритого загальнонаціонального конкурсу.