05 грудня 2013

У Національному університеті «Острозька академія» четвертого грудня магістранти спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» у рамках проекту «День безпеки дітей в Інтернеті» розповіли дітям, як правильно використовувати Інтернет та захиститися від шкідливих програм.

Магістрантки Анастасія Сосніна та Антоніна Дедель провели урок для учнів 6-го класу Острозького НВК «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія», де у формі гри розповіли дітям, як безпечно користуватися мережею Інтернет. За словами організаторів, проект має на меті за допомогою проведення лекцій та практичних занять підвищити обізнаність дітей та їх батьків про безпечне користування ресурсами Інтернету.

До речі, попередньо проект магістранток Острозької академії «День безпеки дітей в Інтернеті» здобув друге місце на обласному рівні і таке ж на всеукраїнському серед 67 проектів у номінації «Соціальний проект» конкурсу бізнес-планів.

В Острозькій академії розповіли учням, як захистити себе від негативного впливу Інтернету В Острозькій академії розповіли учням, як захистити себе від негативного впливу Інтернету