В Острозькій академії стартували Проектні дні

11 травня 2013

У Національному університеті «Острозька академія» сьогодні проходить молодіжний форум «Проектні дні». Понад 80 учасників з усієї України представляють свої соціальні, бізнесові, благодійні та мистецькі проекти.

Переможців визначатимуть компетентні експерти, серед яких Голова ТзОВ «АПГ «Пан Курчак» Сергій Мартиняк, бізнесмен, меценат Олег Каштан, дворазова чемпіонка Європи та призерка чемпіонату світу з плавання Анна Хлістунова, ректор Національного університету «Острозька академія», професор Ігор Пасічник, художній керівник гурту «Ot Vinta» Юрій Журавель, засновник і Президент Благодійного фонду «Схід-Захід: разом» Володимир Зубанов, бізнесмен Сергій Мірошниченко, директор агентства моделей «ARTmodels» Оксана Ігас та ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький.

Форум включає два блоки. Зокрема, перший передбачає роботу за СМД-медотологією професора Щедровицького і складається із роботи в групах з експертами. Другий — це пітчінг проектів (презентація власних проектів та проектних ідей перед експертами). Завершальним акордом заходу стане нагородження переможців у різних номінаціях, яких передбачено аж близько п’ятдесяти, та неформальне спілкування з експертами.

Як зазначив, співорганізатор Форуму студент факультету міжнародних відносин Острозької академії Сергій Проць, проведення такого заходу — унікальна можливість поділитися своїми креативними ідеями і почути критику та рекомендації від кваліфікованих експертів. На його думку, особливої уваги у Рівненському регіоні потребує розвиток аграрного сектору. Не виключає, що ця проблематика стане однією із обговорюваних тем під час мозкового штурму, спрямованого на конструктивне проектування майбутнього Рівненщини.

«Саме цим Форумом ми руйнуємо міф про те, що молодь — пасивна і безініціативна. Зважаючи на кількість заявок і географію учасників — в України є майбутнє», — переконаний Сергій.

Нагадаємо, що проведення молодіжного форуму «Проектні дні» в Острозькій академії відбувається за підтримки заступника голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Губанова, який в свою чергу пообіцяв профінансувати реалізацію найвдалішого проекту.