Студентка економічного факультету перемогла у міжрегіональній олімпіаді з фінансів

30 квітня 2013

Наталія Чичотка, студентка спеціальності «Фінанси і кредит» економічного факультету Острозької академії отримала перемогу у ІІ міжрегіональній студентській олімпіаді з напряму «Державні фінанси». Захід відбувся 18-20 квітня на базі Хмельницького національного університету.

В інтелектуальному поєдинку взяли участь студенти напряму підготовки «Фінанси і кредит» вишів Хмельницької, Вінницької, Тернопільської, Чернівецької, Житомирської та Рівненської областей. Олімпіада передбачала три етапи: перший етап – бліц-турнір, другий – комп’ютерне тестування та третій – письмове творче завдання.

За результатами оцінок журі Наталія посіла друге призове місце. Також їй надано можливість представити свої знання на всеукраїнському рівні.

За ґрунтовну підготовку до участі в олімпіаді студентка завдячує доценту кафедри фінансів, обліку і аудиту НаУОА Ользі Дем’янчук та старшому викладачу  кафедри фінансів, обліку і аудиту НаУОА Юлії Шулик.