Студентка Острозької академії – переможець Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Психологія»

25 квітня 2013

Магістрантка факультету політико-інформаційного менеджменту Національного університету «Острозька академія» Ірина Данильчук зайняла ІІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Психологія».

Відкриття Всеукраїнської студентської олімпіади з психології відбулося на факультеті психології Київського національного університету імені Тараса Шевченко. В олімпіаді взяли участь близько ста конкурсантів з різних регіонів України. На олімпіаді учасники представляли свої наукові напрацювання у галузі психології, а також захищали авторські проекти.

За ґрунтовну підготовку до участі в олімпіаді Ірина Данильчук завдячує доценту кафедри психолого-педагогічних дисциплін, кандидату психологічних наук Оксані Матласевич.

Вітаємо Ірину. Бажаємо подальших наукових і творчих злетів.