Студенти факультету романо-германських мов взяли участь у конференції в Польщі

23 квітня 2013

Четверо студентів факультету романо-германських мов: Іван Лютко, Мирослава Огей, Наталія Мирончук і Світлана Новоселецька 17-18 квітня взяли участь у ХХІІ Міжнародній студентській конференції наукових досягнень «CzłowiekIJego Środowisko» («Людина та її середовище») на базі університету Яна Кохановського в м. Кельце, Польща.

У лютому студенти із університету Яна Кохановського брали участь у Всеукраїнській студентській конференції «Лінгвосоціокультурні аспекти комунікації» на базі нашої альма-матер. А тепер студенти НаУОА мали змогу відвідати Польщу.

Усі учасники конференції із Національного університету «Острозька академія» продемонстрували результати своїх наукових досліджень англійською мовою на високому рівні, використовуючи новітні технології. Світлана Новоселецька була нагороджена грамотою за наукове дослідження на тему: «The Main Lexical Peculiarities of Canadian English».

Учасники конференції зазначають, що набули неоціненний досвід та ще раз переконалися у тому, що у стінах Острозької академії готують висококваліфікованих фахівців. Крім того, була організована хороша культурна програма. Студенти мали змогу насолодитися красивим містом і відвідати Палац єпископів, побудований у 1641 р. Студенти Острозької академії зуміли також відчути дух старовинного Кракова та ближче познайомитися із могутньою історією цього міста, адже їм випала можливість провести цілий день в місті, яке є одне із найбільших і найстаріших міст у Польщі.

Щирі слова подяки студенти хотіли б висловити керівнику групи Олені Белявській, професору Олегу Лещаку, професору Олександру Глотову та декану факультету романо-германських мов Світлані Новоселецькій.