Завершилось засідання Президії Спілки ректорів вищих навчальних закладів України

22 квітня 2013

22 квітня 2013 року в Києві завершило роботу засідання Президії Спілки ректорів вищих навчальних закладів України за участю Міністра освіти і науки Дмитра Табачника.

Було прийнято ухвалу відкоригувати пункт 39.2 Указу Президента України № 128/2013 від 12.03.2013 року «Про національний план дій на 2013 рік щодо впровадження економічних реформ» про зміну норм навчального навантаження викладачів ВНЗ й збільшення показника кількості студентів на одного викладача до 18. Міністр відзначив, що ніякої загрози штучного скорочення викладачів немає.

Рекомендовано привести норми навчального навантаження відповідно до положень Болонського процесу з врахуванням європейського досвіду.

У роботі Президії Спілки ректорів ВНЗ України від рівненського корпусу ректорів ВНЗ взяв участь ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник.