Студентка Острозької академії - переможець Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Філософія. Релігієзнавство»

22 квітня 2013

Юлія Новак студентка магістеріму спеціальності «Релігієзнавство» здобула перше місце у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Філософія. Релігієзнавство»

Захід проходив з 16 по 19 квітня на базі Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля у місті Луганськ.

В олімпіаді взяли участь 29 студентів з провідних українських вишів.

Загальна тема олімпіади була визначена так: «Традиції та сучасність у філософській думці». У межах загальної теми учасники могли обрати шість напрямів творчих робіт: «Класична філософія», «Неокласична філософія ХІХ століття», «Сучасна філософська думка (ХХ — поч. ХХІ ст.)», «Філософія релігії», «Світові релігії та сакральне у сучасному житті».

Юлія зазначає, що до участі в олімпіаді їй допомагали готуватися завідувач кафедри релігієзнавства, професор Сергій Жилюк та декан гуманітарного факультету, професор Василь Жуковський, яким вона висловлює слова щирої вдячності.

Вітаємо Юлію із перемогою та бажаємо їй подальших творчих успіхів!

Студентка Острозької академії  - переможець Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Філософія. Релігієзнавство»