В Острозькій академії відбулася Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії»

19.04.2013

У Національному університеті «Острозька академія» 18-19 квітня 2013 року відбулася VI Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії» для учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, учнів професійно-технічних училищ та студентів вищих навчальних закладів. У заході взяли участь 47 учасників з 10 областей України, які змагалися у знаннях Святого Письма.

Учасників олімпіади вітали ректор Національного університету Острозька академія Ігор Пасічник, начальник управління освіти Рівненської обласної державної адміністрації Григорій Таргонський, заступник Острозького міського голови Віталій Ундір.

Олімпіада тривала 2 дні та відбувалась в два етапи: написання тесту на знання Біблії та презентація власних доповідей.

За словами координатора олімпіади професора Василя Жуковського олімпіада приурочена до 1025-річчя хрещення Київської Русі й має на меті сприяти утвердженню християнських духовних цінностей, вихованню молоді на принципах християнської моралі.

Свого часу Рівненська обласна рада ухвалила рішення про викладання у школах Рівненщини предметів духовно-морального спрямування.

За результатами олімпіади переможцями стали:

9 клас

І місце Солонська Наталія — Осипенківська ЗОШ Запорізької області

ІІ місце Петрук Павло — Джурівська ЗОШ І-ІІІ ст. Івано-Франківської області

ІІІ місце Фесик Богдан — СЗОШ І-ІІІ ст. смт. Залізці Тернопільської області

10 клас

І місце Пітішкіна Марія — Мелітопольська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Запорізької області

ІІ місце Гнєзділова Марина — Татарбунарський НВК «Школа-гімназія» Одеської області

ІІІ місце Карманович Вадим — ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 м. Рівне

11 клас

І місце Хорощак Катерина — Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Тернопільської області

ІІ місце Ковальчук Роман — Рівненська вечірня ЗОШ ІІ-ІІІ ст.

ІІІ місце Квачко Тетяна — Семенівський НВК № 1 Полтавської області

ІІІ місце Михолап Павло — Спеціалізована школа № 17 м.Черкаси

Студенти професійно-технічних училищ та ВНЗ

І місце Дубинець Роман — Костопільський будівельно-технічний технікум НУВГП. (Рівненська область)

ІІ місце Давидюк Ярослав — Мирогощанський аграрний коледж. (Рівненська область)

ІІІ місце Маркова Вікторія — Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б.Хмельницького (Запорізька область).

Теги: Жуковський, Pasichnyk, Голубєв, Пасічник, гуманітарний факультет, олімпіада