Зустріч-семінар з успішними випускниками відбувся в Острозькій академії

16.04.2013

За сприянням відділу зовнішніх зв’язків Братства Спудеїв, Відділу працевлаштування й Острозького міськрайонного центру зайнятості в Національному університеті «Острозька академія» відбувся семінар з питань зайнятості, працевлаштування та його юридичних засад, побудови професійної кар’єри і навчання, що мав назву «Успіх: результат природного хисту чи наполегливої праці?».

На семінарі були присутні студенти четвертого курсу економічного, гуманітарного та правничого факультетів.

Усі мали нагоду поспілкуватися з успішними випускниками НаУОА, серед яких: випускник економічного факультету, заступник міського голови Острога Віталій Ундір; Андрій Семенович — викладач, приватний підприємець, випускник гуманітарного факультету; випускник економічного факультету, керуючий банком «Фінанси і Кредит» Андрій Камінський. Випускники розповіли про свій кар’єрний шлях, про те, як вони використовують у своєму професійної житті досвід, здобутий у стінах академії. За їхніми словами, зараз, коли вони самі стали роботодавцями, хочуть працевлаштувати передусім випускників Острозької академії. І це не упереджене ставлення, а впевненість у якісній і кваліфікованій підготовці спеціалістів. Братство спудеїв Острозької академії вручило випускникам подяки за участь у семінарі.

В свою чергу, начальник відділу активної підтримки безробітних із Острозького міськрайонного центру зайнятості Галина Трофимчук надала студентам друковані матеріали, які містять корисну інформацію щодо ефективних засад пошуку роботи, про сайти центру зайнятості, етапи обліку у центрі зайнятості тощо. Павло Нікітюк, головний спеціаліст-юрисконсульт Острозького міськрайонного центру зайнятості, який також є випускником Острозької академії, надав інформацію про нормативно-законодавчу базу щодо працевлаштування та виплат, які можуть отримувати випускники після закінчення вишу.

Наталія Гриник — фахівець відділу працевлаштування НаУОА, надала статистичну інформацію щодо працевлаштування випускників різних факультетів Острозької академії, підтримала майбутніх випускників, запропонувала надати студентам кваліфіковану допомогу з питань працевлаштування та сприяти у подальшому працевлаштуванні студентів.

Теги: тренінг-семінар, студентське самоврядування, семінар, робота, працевлаштування, зайнятість, консультпункт, Братство спудеїв, Інститут права ім. І. Малиновського, економічний факультет, гуманітарний факультет