Студенти Острозької академії взяли участь у конференції в Білорусі

16 квітня 2013

Уже декілька років поспіль економічний факультет Національного університету «Острозька академія» співпрацює з Поліським державним університетом (м. Пінськ, Білорусь) у навчальній і науковій сферах.

10 квітня учасники наукового товариства студентів економічного факультету «Економіст» взяли участь у VII Міжнародній молодіжній науково-практичній конференції «Научный потенциал молодежи — будущему Беларуси».

Старший викладач економічного факультету Наталія Топішко виступила з привітальним словом на пленарному засіданні.

Студенти Острозької академії продемонстрували високий рівень знань та оригінальні підходи до вирішення проблем сучасної економіки.

За результатами участі у конференції кращих доповідачів було нагороджено дипломами:

1. Марія Ряба — Диплом I ступеня
2. Тетяна Єдинак — Диплом I ступеня
3. Ольга Заблоцька — Диплом I ступеня
4. Людмила Дубіняк — Диплом II ступеня
5. Сергій Роман — Диплом III ступеня

Учасники конференції зазначають, що здобули неоціненний досвід і висловлюють щирі слова подяки своїм науковим керівникам: Юрію Клебану, Ользі Кривицькій, Ользі Недзведовській, Олександру Новоселецькому та Юлії Шулик.

Студенти Острозької академії взяли участь у конференції в Білорусі