Студент Острозької академії – переможець Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Міжнародні відносини»

15 квітня 2013

Студент факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» Руслан Мініч зайняв ІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Міжнародні відносини», що відбулася 11-12 квітня у Маріупольському державному університеті.

Як зазначили організатори, основна мета цього наукового заходу — виявлення та заохочення обдарованих студентів, розвиток творчого потенціалу майбутніх дипломатів.

В олімпіаді взяли участь 38 студентів з провідних вузів України. Завдання другого туру олімпіади, в якому й посів призове місце Руслан Мініч, передбачали перевірку знань в галузі історії та теорії міжнародних відносин, сучасної світової політики, зовнішньої політики України і зарубіжних країн, вміння аналізувати міжнародні конфлікти.

Усім учасникам олімпіади вручили іменні сертифікати, а переможцям — дипломи. За підготовку до олімпіади Руслан Мініч завдячує старшому викладачеві кафедри країнознавства Олені Подворній.

Вітаємо Руслана і бажаємо подальших успіхів у творчій та науковій діяльності.