В Острозькій академії обговорили проблеми та перспективи розвитку економіки в умовах ринку

15 квітня 2013

У стінах Острозької академії 12-13 квітня відбулася XI Всеукраїська науково-практична конференція молодих учених і студентів «Проблеми та перспективи розвитку економіки в умовах ринку».

Відкриття конференції відбулося з офіційного привітання ректора Національного університету «Острозька академія» Ігоря Пасічника, проректора з навчально-наукової роботи Петра Кралюка та декана економічного факультету Людмили Козак.

На пленарному засіданні виступили представники різних вишів України. Марія Чернега виголосила доповідь «Стан і проблеми розвитку інститутів спільного інвестування в Україні», Тарас Микитич у своєму виступі окреслив вплив рівня економічної свободи на економічний розвиток регіонів, Олена Кучерова розповіла про сучасний стан і шляхи подолання безробіття в Україні, а доповідь Василя Павловича стосувалася боргової ситуації в Європі.

Варто зазначити, що в конференції взяли участь представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Київського національного торговельно-економічного університету, Буковинського державного фінансово-економічного університету, Полесского государственного університету та Тернопільського національного економічного університету.

Робота конференції проходила в шести секціях: «Модернізація бюджетної, податкової та соціальної політики держави», «Функціонування фінансових посередників у ринкових умовах», «Особливості функціонування підприємств в умовах ринку», «Облік, аналіз і аудит в ринковій економіці», «Математичні моделі та інформаційні технології в економіці», «Інтеграційні процеси у світовій економіці».