У конкурсі «Гуртом» перемогу здобув гуртожиток №10

04 листопада 2013

Доброю традицією в Острозькій академії став щорічний конкурс «Гуртом». Уже втретє 31 жовтня у Культурно-мистецькому центрі мешканці гуртожитків Острозької академії змагалися за першість.

Конкурсна програма складалася із двох блоків: гумористичного представлення команди із демонстрацією відеосюжета, а також конкурсу талантів. За кожен із цих блоків журі виставляло бали, та при цьому одна оцінка залишалася таємницею для збереження інтриги. Згодом заступники деканів із навчально-виховної роботи підбили підсумки конкурсу. За результатами оцінювання переможцем стала команда «В 10-ку», яка представляла  гуртожиток №10. Студенти отримали від ректорату екскурсійну подорож.

Крім цього, було підведено підсумки ще одного огляду-конкурсу: «На кращу кімнату гуртожитку, на кращий студентський гуртожиток Національного університету «Острозька академія».  Перемогу у номінації «Найкращий гуртожиток» здобув гуртожиток «Академічний дім».

«Мені надзвичайно приємно, що під час інтенсивного навчального процесу ви знаходите час для організації таких заходів. Сподіваюся, підготовка до цього конкурсу стала для вас позитивним досвідом роботи в командах», — зазначила проректор з навчально-наукової роботи, професор Руслана Каламаж.

Директор Культурно-мистецького центру Дар’я Швая зазначила, що проведення конкурсу мало благодійну мету — зібрати кошти на лікування Дмитра Лущика 2006 року народження (діагноз — лейкодистрофія).