Студенти Острозької академії – переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських досліджень із соціолінгвістики

09.04.2013

Студенти факультету романо-германських мов взяли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських досліджень із соціолінгвістики, який відбувся четвертого квітня в Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Магістрантка Світлана Новоселецька здобула третє місце і, відповідно, отримала диплом ІІІ ступеня за наукову роботу «Соціолінгвістичні особливості канадської англійської мови як самостійної мовної системи». Студентка досліджувала лексичні та фонетичні особливості мови, а також проводила порівняльний аналіз з іншими варіантами англійської мови для кращого розуміння англійської мовної системи загалом.

За підготовку до конкурсу Світлана завдячує декану факультету романо-германських мов, а також Валерію Полковському — завідувачу Центру канадознавства Острозької академії. Варто зазначити, що у цьому науковому заході також взяли участь студентка четвертого курсу Богдана Борис і магістрантка Наталія Мирончук. Організатори конкурсу нагородили їх грамотами-подяками.

Дівчата зазначили, що завдяки участі в конкурсі отримали неоціненний досвід. Зокрема, п’ятого квітня вони відвідали Х Всеукраїнський соціолінгвістичний семінар, де мали унікальну нагоду не лише поділитися своїми науковими напрацюваннями із колегами з різних вишів, а й зустрітися з багатьма цікавими особистостями. Наприклад, із Ігорем Юхновським — академіком НАН України, доктором фізико-математичних наук, професором, радником Президії НАН України.

Теги: переможці, магістри,Faculty of Romance and Germanic Languages, факультет романо-германських мов