Острозька академія вітає переможців міжвузівської олімпіади з перекладу

08 квітня 2013

4-5 квітня у Національній академії Служби безпеки України (Київ) відбулася ІІ Міжвузівська олімпіада з перекладу серед студентів та курсантів вищих навчальних закладів України. Острозьку академію представляли чотири студенти факультету романо-германських мов. Олімпіада передбачала здійснення двостороннього усного перекладу, письмового перекладу, реферативного усного перекладу та письмового перекладу аудіоповідомлення.

У секції французької мови магістрант Іван Лютко здобув перемогу, посівши перше місце. Крім цього, в рамках олімпіади Івана нагородили грамотою «за блискучий усний двосторонній переклад».

У секції англійської мови магістрант Станіслав Петрів посів друге місце.

Студентка п’ятого курсу Марія Кордіяка посіла призове п’яте місце та отримала грамоту «за блискучий усний двосторонній переклад з англійської мови», а магістрант Юлія Студинець зайняла шосту позицію та отримала грамоту «за оригінальність та креативність у виконанні письмового перекладу з англійської мови».

Студенти зазначають, що до участі в олімпіаді їм допомагали готуватися завідувач кафедри індоєвропейських мов, доцент Інна Ковальчук та викладач Світлана Білецька, яким вони висловлюють слова щирої вдячності. Окремої подяки заслуговує старший викладач кафедри теорії мови та літератури Олексій Пелипенко за підготовку та сприяння студентам на всіх етапах олімпіади.

Острозька академія вітає переможців міжвузівської олімпіади з перекладу