В Острозькій академії презентували Форум молодих лідерів Рівненщини

05.04.2013

У Національному університеті «Острозька академія» відбулась презентація Форуму молодих лідерів Рівненщини — дводенної конференції для молоді, яка прагне збагатитись досвідом відомих успішних діячів Рівненщини та України.

Організатори форуму, який відбудеться у Рівному 20-21 квітня — Рівненська молодіжна громадська організація «Smart People» та обласна громадська організація «Українська асоціація маркетингу». Презентацію заходу для спудеїв провели президент РМГО «Smart People» Тарас Комаренко та віце-президент цієї організації з розвитку персоналу Віктор Чугай. За їхніми словами, потенційні учасники форуму — це молодь, яка прагне досягти успіху в бізнесі, політиці, громадській діяльності та журналістиці. «Ми прагнемо створити для такої молоді своєрідну територію розвитку, майданчик для здобуття корисних контактів на майбутнє та народження цікавих проектів», — наголосив Тарас Комаренко.

Упродовж двох днів учасники форуму працюватимуть, залежно від своїх зацікавлень, у двох секціях (на вибір) — «Управління комерційними організаціями і соціальне підприємництво» та «Управління державними та громадськими організаціями». А вже нині серед майбутніх учасників форуму, які зареєструвались до 1 квітня, відбувається інтернет-голосування у рамках проекту «ТОП-20: молоді лідери Рівненщини». Переможців голосування нагородять напередодні Форуму, 18 квітня. До слова, серед учасників інтернет-голосування є й двоє студентів Острозької академії — Юрій Білецький з факультету політико-інформаційного менеджменту та Ольга Данилюк з гуманітарного факультету. Підтримати їх в інтернет-голосуванні можна на Рівненському інформаційному порталі OGO.ua. А двоє викладачів академії — завідувач кафедрою документознавства та інформаційної діяльності, кандидат наук з державного управління Сергій Штурхецький і викладач кафедри журналістики Віталій Голубєв — будуть спікерами форуму.

За підсумками презентації, ряд студентів Острозької академії висловили готовність взяти участь у заході.

Теги: Форум молодих лідерів