Студенти-політологи – співавтори польсько-українського наукового збірника

03 квітня 2013

Нещодавно побачив світ польсько-український студентський збірник «Сучасні проблеми функціонування суспільств, держав і міжнародних організацій», одним із редакторів якого є кандидат політичних наук, доцент, декан факультету політико-інформаційного менеджменту НАУОА Андрій Рибак.

Цей збірник — продовження праці «Дилеми сучасних міжнародних стосунків» і вміщує зібрання статей студентів двох вишів: Державної Вищої Спеціалізованої школи ім. Шимона Шимоновича в Замості (Польща) та Національного університету «Острозька академія». Результатом роботи студентів спеціальності «політологія» є серія роздумів щодо сучасної міжнародної ситуації. Молоді науковці не оминули увагою також внутрішньополітичні процеси у країнах. Адже вони ще досі переживають період трансформації, яка тісно взаємопов’язана з процесами на міжнародній арені.

«Тематичний спектр збірника присвячений питанням сучасних міжнародних проблем, таких як економічна криза чи загроза тероризму, трансформація систем, функціонування міжнародних організацій, держав і місцевих громад у новій міжнародній реальності», — розповідає Андрій Рибак.