Студентка Острозької академії – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політології

02 квітня 2013

Лілія Гоч, студентка магістеріуму спеціальності політологія факультету політико-інформаційного менеджменту, здобула диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, що відбувся 29 березня 2013 року на базі Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського.

Рішенням конкурсної комісії Лілію Гоч нагороджено дипломом ІІІ ступені Міністерства освіти і науки України, що є підтвердженням високого рівня підготовки студентів спеціальності «Політологія» на факультеті політико-інформаційного менеджменту. За ґрунтовну підготовку до участі у конкурсі студентка завдячує старшому викладачеві кафедри політології НаУОА, кандидату наук з державного управління Віталію Лебедюку.

«У своїй науковій роботі «Організаційна структура політичних партій в України: аналіз керівних органів» Лілія дослідила особливості партійної еліти та проаналізувала склад керівних органів партій в Україні», — зазначив Віталій Лебедюк. — На різноманітних конкурсах студенти нашої кафедри неодноразово займали призові місця, що свідчить про формування у студентів глибоких знань і професійних навичок.

Вітаємо Лілію з перемогою і бажаємо подальших досягнень у науковій сфері!