Всеукраїнський конкурс з предметів духовно-морального спрямування

29 березня 2013

28-29 березня в Національному університеті «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського Біблійного товариства відбувся VIIІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування» для вихователів дошкільних закладів, вчителів загальноосвітніх шкіл, які викладають предмети духовно-морального спрямування та викладачів професійно-технічних і вищих навчальних закладів України.

До участі у конкурсі організатори запросили вихователів дошкільних закладів, вчителів загальноосвітніх шкіл, викладачів професійно-технічних і вищих навчальних закладів України, які викладають предмети духовно-морального спрямування, а саме: «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство», та ін.

За словами учасників, конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування» мав на меті привернути увагу українського суспільства до вихователя, вчителя, викладача, який викладає предмети духовно-морального спрямування, сприяти його професійному становленню, обміну досвідом, зростанню професійної майстерності.

Всеукраїнський конкурс з предметів духовно-морального спрямування