В Острозькій академії відсвяткували День культуролога

29 березня 2013

У стінах Національного університету «Острозька академія» 28 березня відбулося святкування Дня культуролога, який уже традиційно відзначається щороку в другій половині березня.

Протягом дня студенти та працівники університету мали змогу відвідати кілька фотовиставок, які розміщені біля методичного кабінету кафедри культурології та філософії. Яскраві фото груп студентів спеціальності «Культурологія», а також студентські фотороботи прикрасили старомонастирський корпус. Творчою окрасою Дня культуролога стали персональна виставка ляльок-мотанок випускниці спеціальності «Культурологія» Оксани Ковальчук, а також виставка картин студентки маґістеріуму Юлії Роїк.

Цього року культурологи вирішили провести аукціон, на якому присутні могли придбати книги та інші речі викладачів. Виручені кошти будуть передані в школу для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

У рамках святкування Дня культуролога було також визначено найкращих студентів-культурологів серед груп спеціальності. Зокрема, звання «Кульутролог 2012-2013» отримали Ганна Бонка, Богдан Марченко, Ольга Зелінська, Олександр Гриценя, Олеся Лапчук.

Особливу подяку в організації Дня культуролога завідувач кафедри доцент Микола Зайцев висловив студентці групи К-21 Олені Орєховій.

Закінчилося свято літературними читаннями, де свою поезію декламували студенти-культурологи та викладачі кафедри.

В Острозькій академії відсвяткували День культуролога