В Острозькій академії відсвяткували тиждень факультету політико-інформаційного менеджменту

29.03.2013

У Національному університеті «Острозька академія» з 25 по 29 березня студенти спеціальностей «Психологія», «Політологія» і «Документознавство й інформаційна діяльність» відзначали тиждень свого факультету.

Святкування розпочалися із привітання викладачів і студентів на червоній доріжці від воріт університету до входу в навчальний корпус. Кожен представник факультету зміг відчути себе голлівудською зіркою.

Першого дня відбулося урочисте відкриття тижня факультету, на якому було відзначено кращих студентів факультету за 2012 рік. «Зауважте, це одна перерва у цілому навчальному році, коли весь наш факультет збирається в одній аудиторії. Це своєрідний корпоративістський дух єднання. З іншого боку, це унікальна можливість підбити підсумки минулого року», — зазначив декан факультету політико-інформаційного менеджменту Андрій Рибак.

На відкритті студенти були відзначені грамотами у таких номінаціях: «За успіхи у навчанні», «За активну участь у громадському житті факультету», «За вагомі досягнення у науковій сфері» та «За кращі курсові роботи».

Також у кав’ярні-галереї університету відбувся захід «Чашка чаю з нотками поезії», на якому відбулася презентація поетичної збірки «Поезія Іскристих Миттєвостей». До збірника увійшли поетичні твори різноманітної тематики студентів факультету політико-інформаційного менеджменту, укладачем, а також одним із авторів якої є студентський декан факультету Марта Роздольська.

Кандидат філологічних наук, старший викладач, заступник декана з навчально-виховної роботи Юлія Маслова зауважила: «Тематика віршів зачаровує. Послухавши їх, я особисто і, напевне, усі присутні переконалися, що кожен із авторів має у собі талант. Студенти у своїх віршах замислюються над актуальними у наш час проблеми — темою людини, життя, суспільних рамок. Одразу зрозуміло, що студенти переймаються цим, тобто є небайдужими до таких важливих питань. Сподіваюся, що видання таких збірок стане доброю традицією на нашому факультеті».

Упродовж цього тижня студенти Острозької академії мали змогу розгадати загадку долі, взявши участь у благодійній акції «Магічна Куля», а також замовити шарж від художниці — студентки Аліни Бабійчук.

Однією із найцікавіших подій тижня факультету політико-інформаційного менеджменту була інтелектуальна гра «Найрозумніший». Участь у змаганні брали не лише студенти факультету політико-інформаційного менеджменту, але й представники з інших напрямків. Перемогу здобув студент четвертого курсу спеціальності «Політологія» Денис Великожон.

Кульмінацією був студентсько-викладацький концерт «Викладацький Оскар», який відбувся 28 березня у Культурно-мистецькому центрі Острозької академії.

Оскільки на час святкування Тижня факультету припадає Міжнародний день театру (27 березня відзначається World Theatre Day), то упродовж святкового вечору студентам факультету вручалися маски у найрізноманітніших номінаціях. Так, перемогу у номінації «Відкриття року» отримав Денис Рудєнок, а Тетяна Шешеня й Ірина Стецюк були відзначені за «Найвдаліший дебют». Першість у номінації «Королева епізоду» здобули Ольга Дерейко та Яна Шермер, маски за «Оригінальне трактування ролі» отримали Вікторія Козел, Галина Михальчук і Катерина Гончарук. А також відзнаку за «Найкращого актора другого плану» отримав Андрій Левчук, а Вікторія Поліщук — за «Найкращу жіночу роль». Крім студентів, маску отримала ще викладач Оксана Матласевич.

Також декан факультету Андрій Рибак вручив грамоти викладачам, які найкраще проявили себе у тій чи іншій сфері. Найпочеснішою грамотою у номінації «Наше мистецьке все року» нагородили Галину Гандзілевську.

Наприкінці вечора студентський декан факультету Марта Роздольська висловила подяку усім, хто брав участь в організації Тижня факультету.

Теги: студентське самоврядування, психологія, факультет політико-інформаційного менеджменту