Серед переможців всеукраїнського конкурсу – студенти-історики Острозької академії

27 березня 2013

Магістранти історії Аркадій Ткачук, Іван Логвин та студент четвертого курсу Олександр Денисюк посіли призові місця у науково-практичній конференції «Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з історичних наук 2012/2013 н.р.», яка відбулася 27 березня в Національному університеті «Острозька академія».

За наукові дослідження в галузі історії Аркадій Ткачук отримав Диплом І ступеня, Олександр Денисюк — Диплом ІІ ступеня та Іван Логвин — Диплом ІІІ ступеня. Науковими керівниками робіт відповідно були доцент Андрій Смирнов, професор Володимир Трофимович та професор Алла Атамененко. За словами студентів, саме ґрунтовна підготовка до участі в конкурсі, яку забезпечили їх наставники, дала можливість досягти таких високих результатів на всеукраїнському рівні, за що й хлопці їм щиро вдячні.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших творчих злетів у науковій царині!