В Острозькій академії святкували День Франкофонії

25.03.2013

У Національному університеті «Острозька академія», кафедра індоєвропейських мов долучилася до святкування Дня Франкофонії, який традиційно в усьому світі відзначається 20 березня.

Студенти факультету романо-германських мов та всі охочі відвідали захід, на якому транслювалася добірка французькомовних короткометражок з англійськими субтитрами. На гостей чекала запашна кава, чай, гарний настрій та, безсумнівно, якісне кіно!

Також, протягом усього тижня студенти мали можливість насолоджуватись французькою музикою на студентському радіо та відвідувати виставку французькомовних навчальних матеріалів.

Теги: Faculty of Romance and Germanic Languages, факультет романо-германських мов