В Острозькій академії вже вкотре відбувся консультпункт з питань зайнятості

21 березня 2013

20 березня у Національному університеті «Острозька академія» за сприяння Острозького інформаційного-консультаційного центру зайнятості та відділу працевлаштування студентів відбувся черговий консультпункт з питань зайнятості, працевлаштування, побудови професійної кар’єри та навчання.

Захід відвідали студенти випускних курсів університету. Усі присутні мали нагоду ознайомитися з основними напрямами роботи центру зайнятості, а також — отримати кваліфіковані відповіді щодо вакансій, побудови кар’єри, збирання необхідних документів для реєстрації в центрі зайнятості.

Фахівці Острозького інформаційного-консультаційного центру зайнятості надали студентам друковані матеріали, які містять корисну інформацію про сайти центру зайнятості, етапи обліку в центрі зайнятості тощо. Консультпункт був корисним, передусім, для майбутніх випускників вишу. Студенти дізналися про те, що необхідно знати кожному випускникові під час працевлаштування.

21 березня консультпункт продовжився тренінгом «Впевнена комунікація — передумова успішного працевлаштування», який провела тренер консалтингової групи компанії «Територія бізнесу», практичний психолог Тетяна Захаревич-Любченко. Бакалаври економічного факультету та факультету політико-інформаційного менеджменту, які взяли участь у тренінгу, після завершення отримали сертифікати.

В Острозькій академії вже вкотре відбувся консультпункт з питань зайнятості В Острозькій академії вже вкотре відбувся консультпункт з питань зайнятості