Шевченківські дні в Острозькій академії

15 березня 2013

Святкування Шевченківських днів у Національному університеті «Острозька академія» вже стало традицією. Протягом тижня студенти та викладачі вшановували пам’ять Великого Кобзаря.

11 березня відбулася урочиста хода до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка, участь в якій взяли студенти української філології 4-5 курсів та викладачі кафедри української мови і літератури. Студентка 4 курсу спеціальності «Українська мова і література» Яніна Сідляренко розповіла епізод із життя малого Тараса, а її одногрупниця Ірина Церкевич прочитала напам’ять його поезію. Урочисте слово виголосив завідувач кафедри професор Іван Хом’як, який закликав не забувати і вшановувати пам’ять великого митця і патріота. На знак великої поваги до пам’ятника поклали квіти і засвітили свічку.

У вівторок, 12 березня, в Культурно-мистецькому центрі відбувся літературно-мистецький вечір до Дня народження Тараса Шевченка «Раз добром нагріте серце вік не похолоне...».

Також була проведена літературна вікторина, присвячена життю і творчості поета. А підземна галерея підготувала художню виставку «Шевченко-художник: духовний аспект у мистецькій спадщині митця».

Крім того, кожен мав можливість почути твори Кобзаря, які декламували студенти Острозької академії на студентському радіо.

Шевченківські дні в Острозькій академії Шевченківські дні в Острозькій академії Шевченківські дні в Острозькій академії Шевченківські дні в Острозькій академії