Острозька академія обрала Пана Острозького — 2013

15 березня 2013

Цьогоріч за почесне звання «Пан Острозький — 2013» змагалися студент Інституту права ім. І.Малиновського Богдан Шабаровський, студент факультету політико-інформаційного менеджменту Олександр Бухвал, економічний факультет представляв Андрій Осташ, Михайло Куземський відстоював честь факультету міжнародних відносин, факультет романо-германських мов представляв Володимир Савчук, а делегатом від гуманітарного факультету став Василь Махлюк.

Конкурсна програма складалася з уже звичних і традиційних чотирьох конкурсів: «Представлення», «Відтворення образу одного з видатних діячів Острожчини», «Талант» і «Заповіт». Кожен конкурсант намагався по-своєму представити свого героя та час, в якому він жив. Свято вражало грандіозністю: на сцені були і театральні постановки, і філософські промови, вокальні і танцювальні номери, а також жартівливі моменти.

Журі довго не могли визначитися з переможцями у різних номінаціях. Та все ж за художні та танцювальні таланти званням «Пан Талант» був удостоєний Михайло Куземський. Титул «Пан Шляхетність» отримав Богдан Шабаровський. Олександр Бухвал був названий «Паном Мужність». Володимир Савчук за оригінальність власних ідей удостоєний званням «Пан Неповторність». Найкращим актором визнано Андрія Осташа. Саме він здобув перемогу в номінації «Пан Артистичність», а також став переможцем в номінації «Пан Острозький ОГО» й отримав приз від головного редактора видавничого дому Віталія Голубєва.

А титул «Пан Острозький-2013» здобув Василь Махлюк. Варто зазначити, що думки глядачів і журі збіглися, адже Василь здобув першість ще й у номінації «Пан Глядацьких Симпатій». Василь Махлюк отримав багато привітань і подарунків: грошову винагороду від заступника міського голови Віталія Ундіра, спеціальний приз від «Студії Д», сертифікат на безкоштовну фотосесію від редакції студентської газети.

Острозька академія обрала Пана Острозького — 2013