Перемогу всеукраїнського рівня здобула магістрантка культурології Острозької академії

13 березня 2013

Магістрантка культурології Національного університету «Острозька академія» Олеся Лапчук перемогла у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі знань «Гуманітарні науки» спеціальності «Мистецтвознавство».

II тур Всеукраїнського конкурсу відбувся 1-2 березня на базі Луганської державної академії культури і мистецтв. Він проходив за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Мета конкурсу — активізація наукового руху України в контексті розвитку євроінтеграційних процесів.

У цьому році були представлені роботи з 26 навчальних закладів нашої країни. Майбутня інтелектуальна еліта України презентувала свої наукові праці у секціях: збереження художніх цінностей та пам’яток архітектури, образотворче мистецтво та дизайн. До складу комісії увійшли: Юрій Афанасьєв, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Київського університету ім. Б. Грінченка; Михайло Криволапов, доктор мистецтвознавства, дійсний академік Академії мистецтв України, заслужений діяч мистецтв України; Микола Тітов, професор, завідувач кафедри техніки та реставрації творів мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, заслужений діяч мистецтв України; Едуард Семешко, кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара.

Магістрантка культурології НаУОА Олеся Лапчук отримала диплом ІІ ступеня у галузі «Мистецтвознавство» (секція «Збереження художніх цінностей та пам’яток архітектури»).