В Острозькій академії виступив хор Лаббокського християнського університету

12 березня 2013

У Національному університеті «Острозька академія» є добра традиція —запрошувати відомих науковців, політичних діячів і культурно-мистецькі колективи. 11 березня до Острога завітав хор Лаббокського християнського університету з концертною програмою духовної музики.

Розпочинався вечір молитвою «Отче наш» у виконанні хору «Благовість» студентсько-викладацького храму преп. Федора Острозького. На концерті лунали американські духовні гімни, псалми, афроамериканські спірічуели, один із яких — «Моя душа вкорінена у Господі» — публіка привітала особливо гучними оваціями. Крім цього, звучали піснеспіви російською мовою («Слава Отцю, Єдинородний Сине», «Отче наш»). Надзвичайно трепетною була «Молитва за Україну». За словами диригента доктора Філіпа Кемпа, ця пісня є особливою для всього хору. До її виконання могли долучитися всі присутні, що створило відчуття єдності у великій і дружній родині. Піснеспіви супроводжувалися відеоперекладом на українську мову, а під час псалма «Ми прославимо» демонструвався фільм з дозволу ВВС та серії Planet Earth.

Учасники хору привезли з собою подарунки — Біблії та CD-диски. Кошти, отримані від продажу дисків, будуть передані організаторам олімпіади для нагородження переможців.

Декан гуманітарного факультету професор Василь Жуковський зазначив, що це був вечір єднання душ, які, живучи на різних континентах, через віру долучалися до високого і божественного. На його думку, американці й українці — це дві великі нації, чиї серця б’ються в унісон і творять велику гармонію добра і щирої віри: в Україні співають американці, а в Америці славлять Бога українці.

В Острозькій академії виступив хор Лаббокського християнського університету В Острозькій академії виступив хор Лаббокського християнського університету