Студентка економічного факультету – переможниця Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

12 березня 2013

Студентка 4 курсу економічного факультету Ольга Заблоцька отримала диплом І ступеня за участь у ІІ турі щорічного Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси, грошовий обіг і кредит», що проходив з 5 по 7 березня в Національному університеті ДПС України (м. Ірпінь).

Географія учасників конкурсу надзвичайно широка. Свої роботи тут презентували студенти Львівського національного університету ім. Франка, Донецького національного університету, Київського національного університету, Харківського національного університету та інших.

Цього року на конкурсі було представлено 242 роботи. Наукове дослідження студентки Острозької академії Ольги Заблоцької на тему «Фінансове забезпечення соціальних гарантій в Україні та оцінка їх фінансових ризиків» увійшла до вісімки найкращих робіт конкурсу. Варто зазначити, що студентка готувалася до конкурсу під керівництвом доцента кафедри фінансів Ольги Дем’янчук.

Нагадаємо, що вже два роки поспіль студенти Національного університету «Острозька академія» займають призові місця на цьому конкурсі.