Представники студентського самоврядування з усієї України зібралися в Острозькій академії

11.03.2013

У Національному університеті «Острозька академія» 8-10 березня відбувся Всеукраїнський форум органів студентського самоврядування «Здобутки, уроки та перспективи розвитку студентського руху в Україні».

Братство спудеїв Острозької академії та Національний студентський союз зібрали понад 50 студентських лідерів зі всієї України, щоб дати оцінку діяльності локальних та національних органів студентського самоврядування.

Форум передбачав роботу за двома основними напрямками: законодавче забезпечення системи вищої освіти в Україні та студентська стратегія 2013.

Результати роботи Форуму були сформовані у резолюцію та звернення до Міністра освіти і науки, молоді та спорту, Прем’єр-міністра України та Президента України. Національний студентський союз представить напрацювання представникам влади для продовження конструктивного діалогу між органами виконавчої влади та громадського сектору.

У межах роботи Форуму відбувся V Конгрес Національного студентського союзу,на якому, Президент Національного студентського союзу, Микола Бучко прозвітував про роботу Виконавчого Комітету НСС у минулому році.

Після запитань та усіх виступів щодо звіту про роботу Виконкому всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національний студентський союз» у період з квітня 2012 по березень 2013 року, робота Виконкому одноголосно була визнана задовільною.

Другим питанням Конгресу стали вибори Президента та виконавчих органів НСС. Делегати Конгресу вже другий рік поспіль довіряють керівництво Національним студентським союзом Миколі Бучку.

Після виборів президента НСС перейшли до обрання Виконкому НСС. Так, за підсумками голосування до складу виконавчого комітету увійшли представники прогресивних ВНЗ України з Києва, Львова, Полтави, Алчевська, Житомира, Тернополя, Хмельницького, Івано-Франківська, Одеси, Чернівців, Острога, Луцька, Макіївки, Білої Церкви, Чернігова, Переяслав-Хмельницького та Дніпропетровська.

Не забували учасники заходу в Острозькій академії і про відпочинок. У перший день Форуму в Культурно-мистецькому центрі відбулася антиалкогольна вечірка «Baby Party», на якій студенти, поринувши у світ дитинства, мали можливість насолодитися молочними коктейлями, печивом та чаєм.

Результатом Форуму в Острозькій академії стали не тільки напрацювання в сфері захисту прав та інтересів студентів, а й створення великої самоврядної студентської спільноти, представники якої пообіцяли зустрітися тут наступного року.

Теги: Національний студентський союз, студентське самоврядування, форум, культурно-мистецький центр, Братство спудеїв