Студенти та викладачі помолилися за упокій душі Ераста Гуцуляка

04 березня 2013

У студентсько-викладацькому храмі преподобного Федора Острозького четвертого березня відбулася панахида за новопредставленого Ераста Гуцуляка — мецената, громадського діяча та щирого друга Острозької академії.

Взяти участь у спільній молитві прийшли студенти, представники професорсько-викладацького складу та співробітники університету.

Співпраця Ераста Гуцуляка з Острозькою академією була окремою сторінкою його життя. Саме матеріальна допомога родини Гуцуляків дала поштовх до пришвидшення будівництва нового навчального корпусу університету в центрі Острога. Відтак, ім’я Ераста Гуцуляка навічно буде закарбоване на стінах оглядової вежі, яка входитиме в архітектурний комплекс новобудови Острозької академії.

Студенти та викладачі помолилися за упокій душі Ераста Гуцуляка