Cемінар з педагогічної майстерності для викладачів Інституту права ім. І. Малиновського

01 березня 2013

В Інституті права ім. І. Малиновського 25-28 лютого відбувся семінар з педагогічної майстерності для викладачів, який організувала та провела доцент кафедри психолого-педагогічних дисциплін Галина Гандзілевська.

Учасники мали змогу вдосконалити свої навички із застосування інтерактивних методів навчання, отримали поради психологів з організації лекційних та практичних занять, покращення взаємодії зі студентами.

Під час одного із занять учасники обговорили переваги та недоліки освітньої системи Іспанії у порівнянні з Україною.