28 лютого 2013

У Національному університеті «Острозька академія» 27 лютого, з ініціативи кафедри документознавства та інформаційної діяльності, відбувся конкурс з ораторського мистецтва, на який активно завітали юні красномовці-студенти й старшокласники.

Уміння спілкуватися з аудиторією, надихати й зачаровувати її, переконувати і спонукати своєю промовою до дій продемонстрували всі молоді оратори без винятку. Особливо креативними виявилися учні-старшокласники, вони використовували різні прийоми ведення промови: опис, чітку аргументацію, переказ, роздум, чисельні приклади з життя, цитування та діалогізацію.

На презентацію своєї доповіді кожен учасник мав 3-5 хвилин, а за цей час члени журі оцінювали вишуканість думки конкурсантів, красу слова, логічність і послідовність викладу, щирість, інформативність та лаконічність у висвітленні теми: «Хто володіє інформацією — той володіє світом!». Унікальність, критичність, безпосередність, впевненість та акторський талант — ось ті якості, за допомогою яких учасникам вдалося вразити досвідчене журі та аудиторію. Тож, за результатами конкурсу перемогу здобули: I місце — Олександр Захарчук; II місце — Олександр Сорочинський; III місце — Софія Зоря.

«Усі конкурсанти продемонстрували неабиякі ораторські якості, здивували нас своїм інтелектуальним потенціалом та творчими здібностями, тому членам журі було досить складно зробити вибір, відтак різниця балів між учасниками — мінімальна», — зауважила заступник декана з навчально-виховної роботи факультету політико-інформаційного менеджменту Юлія Маслова.

Юлія Петрівна висловила подяку всім організаторам заходу, а також сподівання, що наступний конкурс молодих ораторів збере ще більше креативних, творчих особистостей, здатних помірятися силами у красі думки та мистецтві слова.

Конкурс з ораторського мистецтва на факультеті політико-інформаційного менеджменту Конкурс з ораторського мистецтва на факультеті політико-інформаційного менеджменту