В Острозькій академії відзначили 142-річчя з дня народження Лесі Українки

26 лютого 2013

У Національному університеті «Острозька академія» 26 лютого відбувся круглий стіл, приурочений 142-ій річниці з дня народження Лесі Українки — української письменниці, перекладача та культурного діяча світового значення.

Як зазначив організатор заходу, доцент кафедри української мови та літератури Анатолій Криловець, в Острозькій академії шанують поетесу не тільки словом, а й ділом. Як підтвердження цього, науковець продемонстрував кілька збірників, що видавалися за результатами семінарів та конференцій, присвячених творчості Лесі Українки за участі викладачів нашої Альма-матер.

Також на засіданні свої доробки презентували студентки четвертого курсу спеціальності «українська мова та література» Наталія Кузьмич, Ірина Агафонова, Ірина Церкевич та Наталія Твердун. Доповіді учасниць стосувалися багатоаспектної творчості Лесі Українки та її впливу на літературу та українську культуру загалом.

Наостанок Анатолій Криловець підсумував, що доповіді були цікавими, а запитання фаховими та слушними. «Завдяки круглому столу вдалося частково наблизитися до роздумів, відкрити нову грань творчості Лесі Українки, яку до кінця зрозуміти не можливо», — зазначив Анатолій Олександрович.

В Острозькій академії відзначили 142-річчя з дня народження Лесі Українки В Острозькій академії відзначили 142-річчя з дня народження Лесі Українки