Сергій Рудько – автор навчально-методичного посібника з грифом МОНМСУ

26 лютого 2013

У Науковій бібліотеці Національного університету «Острозька академія» відбулася презентація навчально-методичного посібника «Зовнішня політика країн Західної Європи в постбіполярний період» з грифом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

За словами автора видання, кандидата історичних наук, доцента Сергія Рудька, сучасна система міжнародних відносин є складною і багатогранною. Кожен регіон і кожна країна, зокрема, займають своє особливе місце у цій системі. Для кращого розуміння процесів, які відбуваються у світі, потрібне знання специфіки того чи іншого регіону. Тому важливе значення у підготовці студентів, які спеціалізуються за фахом «міжнародні відносини», має введення курсів та спецкурсів, що могли б різнобічно ознайомити їх з країнами Західної Європи.

«Курс «Зовнішня політика країн Західної Європи» покликаний розв’язати це завдання, а презентований навчально-методичний посібник є у певному сенсі унікальним, адже немає аналогів на теренах України та країн СНД, — зазначає Сергій Рудько. — У посібнику аналізуються головні вектори зовнішньої політики країн Західної Європи в постбіполярний період. Розкриваються особливості їх зовнішньої політики щодо інших суб’єктів міжнародних відносин. Характеризується участь країн Західної Європи у провідних міжнародних організаціях та проблемні аспекти міжнародних відносин на західноєвропейському просторі. Загалом у посібнику розглядається сімнадцять країн, починаючи з Великобританії і закінчуючи князівством Ліхтенштейн».

Презентоване видання буде корисним для студентів спеціальностей «міжнародні відносини», «країнознавство» та «історія» вищих навчальних закладів.

Сергій Рудько – автор навчально-методичного посібника з грифом МОНМСУ