Фотовиставка до Міжнародного дня підтримки жертв злочинів

24 лютого 2013

У стінах Острозької академії 22 лютого Інститут права ім. І. Малиновського відкрив фотовиставку до Міжнародного дня підтримки жертв злочинів.

На фотовиставці були представлені кадри й інформація про найбільш резонансні злочини, які вчинялися в Україні та світі за останні два роки, а також різноманітні афоризми про злочини видатних людей.

До слова, саме цього дня у 1990 р. уряд Англії опублікував «Хартію жертв злочинів». З того часу в усьому цивілізованому й демократичному світі відзначають День підтримки жертв злочинів. Проблема соціальної реабілітації жертв злочинів почала хвилювати суспільство з кінця минулого століття. У вересні 1985 року сьомий конгрес ООН по упередженню злочинності і поводженню з правопорушниками затвердив Декларацію головних принципів правосуддя для жертв злочинів і зловживання владою. 29 листопада 1985 року Генеральна Асамблея ООН прийняла цю декларацію, вперше розробивши універсальні принципи підтримки та захисту жертв злочинів і зловживання владою.

Фотовиставка до Міжнародного дня підтримки жертв злочинів