В Острозькій академії стартував інтерактивний проект, присвячений історії філософії України

22 лютого 2013

У Національному університеті «Острозька академія» до 108-річниці від дня народження видатного українського письменника Уласа Самчука відбулася презентація просвітницького проекту «Історія філософії України». Доктор філософських наук, професор, перший проректор вишу Петро Кралюк розповів студентам, викладачам та представникам мас-медіа про свої авторські відеолекції, присвячені історії української філософської думки. Їх має бути близько 200.

Нагадаємо, що фінальним акордом цього проекту буде видання книги «Історія філософії України» за авторством Петра Кралюка, обсягом близько 800 сторінок. У ній буде поданий нетрадиційний погляд на філософську думку України. «Українська філософія починається ще з античності. Загалом відоме ім’я такого античного філософа, як Анахарсіс, що походив з українських земель. У діалозі Платона «Хармід» є інформація про філософа Сальмоксія, що теж походив з України. Також не всім відомо, що за часів Григорія Сковороди на території України жили і творили такі фігури всесвітнього масштабу як Гуго Коллонтай, Василь Довгович, Аккірмані. Я поставив перед собою мету — зробити так, щоб про цих історичних постатей дізналося якомога більше людей», — розповідає Петро Кралюк.

З 20 лютого відеолекції Петра Кралюка постійно розміщуватимуться на офіційному сайті Острозької академії та YouTube-каналі університету.

Відеолекції «Історія філософії України».

В Острозькій академії стартував інтерактивний проект,  присвячений історії філософії України В Острозькій академії стартував інтерактивний проект,  присвячений історії філософії України В Острозькій академії стартував інтерактивний проект,  присвячений історії філософії України