Серед переможців міжнародного конкурсу – студенти-правники Острозької академії

19 лютого 2013

Команда студентів Інституту права ім. І. Малиновського (у складі Оксани Мазурук, Романа Смалюка, Юлії Івасів, Павла Ковальчука та Костянтина Примака) гідно представила Національний університет «Острозька академія» на престижному міжнародному Конкурсі з міжнародного публічного права ім. Філіпа Джессапа. Цей конкурс ще порівнюють з юридичними олімпійськими іграми, адже у змаганні беруть участь близько 600 команд із більш ніж 85 країн світу. До фіналу потрапляють найкращі команди, які виборюють це право на національному рівні.

15-17 лютого 2013 року у приміщенні Вищого господарського суду України відбувся національний відбірковий етап конкурсу, переможець якого отримував право представляти нашу країну на міжнародному етапі конкурсу у Вашингтоні у квітні цього року. Участь у національному фіналі взяли команди з кращих вітчизняних юридичних вишів.

Студенти НаУ ОА здобули 3 перемоги у 4-ох раундах, розділивши за цим показником 3-5 місця з командами Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Донецького національного університету. Перемогу святкували представники Національного університету «Києво-Могилянська академія», друге місце посіла команда з Інституту міжнародних відносин (КНУ ім. Тараса Шевченка).

У кінцевому заліку наша команда випередила представників з Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Одеської юридичної академії, Міжнародного гуманітарного університету (м. Одеса), Львівського національного університету імені Івана Франка, Київського університету права НАН України та ін.