Cтуденти вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів

18 лютого 2013

В Острозькій академії 15 лютого відбулися заходи із вшанування пам’яті полеглих воїнів-інтернаціоналістів, що присвячені 24-ій річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Цього дня представники студентського активу прийшли до пам’ятника «Воїнам-афганцям» аби вшанувати загиблих хвилиною мовчання та покласти квіти до монумента.

«Гадаю, нам необхідно пам’ятати про загиблих в Афганістані та вшановувати усіх тих, хто брав участь у військових діях,» — говорить третьокурсник спеціальності «політологія» Олександр Сварник.

«Сьогодні про військові дії у Афганістані відгукуються по-різному. Якими б не були оцінки істориків, самих учасників чи просто пересічних людей ми обов’язково маємо знати про ті події, аби не допустити аналогічних конфліктів у майбутньому. Адже будь-яка війна — це сотні скалічених життів,» — продовжує думку студентка спеціальності журналістика Іванна Мельник.

За різними оцінками істориків у бойових діях в Афганістані брали участь близько 160 тисяч українців.

Cтуденти вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів