В Острозькій академії визначили найкращий екофільм

11 лютого 2013

У Культурно-мистецькому центрі Національного університету «Острозька академія» відбувся фестиваль екофільмів, організований учасниками обмінної програми «Канада. Світ. Молодь». На заході транслювалися короткометражні фільми англійською мовою, які поєднували у собі екологічну і комічну тематику.

У конкурсі взяли участь команди гуманітарного факультету, Інституту права імені І. Малиновського, факультету романо-германських мов та політико-інформаційного менеджменту. Також свої короткометражні фільми презентували команда «ОстРадіо» та учасники програми «Канада. Світ. Молодь». Журі очолив координатор українсько-канадських обмінних програм, викладач кафедри міжнародної мовної комунікації НаУОА Сергій Галецький.

Третє місце у номінації «Best short films» зайняли учасники команди гуманітарного факультету, друге — представники факультету романо-германських мов. Перемогу отримала команда «ОстРадіо», яка також стала найкращою у номінації «Best Scenario». Особливими номінаціями «Best Actor» та «Best Actress» журі відзначило Максима Шевчука і Анну Хоменко. Короткометражні фільми команд факультету романо-германських мов перемогли у номінаціях «Most Optimistic» та «Funniest».

Призами за перемогу у номінації «Best Editing» нагородили студентів факультету політико-інформаційного менеджменту, а представники гуманітарного факультету вибороли першість у номінації «Most Eco-friendly».