Комунікація об’єднала студентів з різних куточків світу в Острозькій академії

04 лютого 2013

В Острозькій академії 31 січня відбулася VI Всеукраїнська науково-практична конференція на тему «Лінгвосоціокультурні аспекти комунікації».

У заході взяли участь студенти із Університету імені Яна Кохановського (м. Кельце, Польща), Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (м. Хмельницький), Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів), Сумського державного університету (м. Суми), Національного лінгвістичного університету (м. Київ), Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького (м. Львів), Національного університету «Острозька академія» (м. Острог).

Програма конференції передбачала пленарне засідання та роботу п’яти секцій. Учасники першої секції розглядали питання на тему: «Актуальні проблеми лінгвістики: стилістика та фразеологія», друга секція працювала над темою «Актуальні програми лінгвістики: лексична семантика і граматика», тематика третьої — «Комунікативні стратегії та тактики поведінки. Вербалізація когнітивних структур у мовній культурі світу», четверта секція обговорювала особливості новітніх технологій викладання іноземних мов, лексичні, граматичні та стилістичні аспекти перекладу«, учасники п’ятої секції дискутували на тему «Проблеми сучасних інтерпретацій текстів світової літератури».

Крім цього, гості відвідали екскурсію Острозькою академією.

За результатами студентської науково-практичної конференції видали VІ випуск збірника «Наукові записки. Серія філологічна».

Комунікація об’єднала студентів з різних куточків світу в Острозькій академії