Факультет романо-германських мов відсвяткував День народження

04 лютого 2013

Щорічним довгоочікуваним святом для Острозької академії є День народження факультету романо-германських мов. До цього дійства долучаються студенти та викладачі всіх факультетів.

Цьогоріч святкування з нагоди тижня факультету розпочалося урочистим концертом. На церемонії відкриття декан факультету Світлана Новоселецька привітала студентів зі святом та побажала натхнення в усіх справах, активності, креативу, а також досягнення нових звершень. Під час концерту студентам вручили грамоти за успішність у науковій роботі та творчу наполегливість.

Уже традиційним для факультету романо-германських мов є Change image day, коли кожен старанно добирає одяг так, щоб саме його імідж був найоригінальнішим. До речі, наприкінці цього дня на ще одному не менш відомому заході — Coffee House, під час чаювання, обрали найцікавіші образи.

«Наші образи вносять різноманітність у повсякденне життя академії, день перетворюється на свято. «Change image day» — це своєрідний вибух! Крім цього, моє внутрішнє «я» каже, що такий день — це знахідка для психологів. Утім, як показує практика, образи, зазвичай, придумані для того, щоб веселіше провести час!», — ділиться враженнями студент Андрій Чернявка.

Також під час тижня факультету романо-германських мов студенти мали можливість посмакувати національними стравами різних країн. Концерт німецькою мовою, та вікторина на знання французької подарували незабутні враження та задовольнили пізнавальний інтерес студентської громадськості. Неочікуваним для всіх виявився мюзикл LoverUndercover.

Приємним закінченням тиждня факультету став вечір краси та елегантності — «Віденський Бал».