Методологічний семінар на кафедрі культурології та філософії

31 січня 2013

Чергове засідання методологічного семінару, що діє на кафедрі культурології та філософії Національного університету «Острозька академія» відбулося 30 січня.

Основне завдання семінару — сприяти науковій комунікації між студентами та викладачами, що передбачає вільну дискусію. Загальною проблематикою, яка обговорюється в межах семінару, є сучасні проблеми методології гуманітарних наук. Цього разу тема дискусії присвячувалася оповідництву та його культуротворчій ролі. Основним доповідачем стала випускниця спеціальності «культурологія» НаУОА, а тепер маґістрантка Санкт-Петербурзького державного університету Дарина Мельник. Можна стверджувати, що таким чином відбулася наукова комунікація не лише в межах острозького академічного середовища, але й між різними (з різних країн) академічними осередками.

Під час дискусії учасники висловлювали власні думки щодо визначення оповіді, проблеми «кінця оповідей» як характеристики сучасної культури.

Важливо, що семінар мав інтердисциплінарний характер, оскільки участь в ньому взяли культурологи, філологи, релігієзнавці та документознавці. Це дало можливість учасникам розглянути проблеми сучасної наратології з точки зору різних дисциплін.

Методологічний семінар на кафедрі культурології та філософії