Студенти-журналісти Острозької академії презентували нову медіа-групу

31 січня 2013

У Національному університеті «Острозька академія» 30 січня відбулася презентація студентського проекту «Забороняти Заборонено». Проект — результат творчої праці студентів третього курсу спеціальності «журналістика». Всі охочі мали можливість ознайомитися з роботою таких підрозділів як преса, телебачення та радіо. Наприкінці презентації кожен отримав журнал, фірмові наклейки та буклети.

«Забороняти Заборонено» — це нове покоління студентських медіа, з яких можна дізнатися про останні події та рейтинги студентства, натрапити на форматні та неформатні матеріали, інтерв’ю з цікавими особистостями, якісну аналітику.

«Коли ви переглядаєте медіа-продукцію, вам хочеться бачити там цікаві теми та яскраві змістовні фото. А тому, треба обирати якісний ЗМІ. Звідси — два висновки: перший — перечитати безліч журналів та газет, другий — долучитися до перегляду відеороликів, прочитання журналу і слухання радіо медіа-групи «Забороняти Заборонено» та бути в курсі останніх актуальних подій. Не обмежуйте себе! Обирайте «Забороняти Заборонено», — зауважила одна з ініціаторів проекту, студентка журналістики Вероніка Пахольчак.

«Забороняти Заборонено» запрошує всіх охочих до співпраці.