Студентів Острозької академії вчили шукати роботу

30 січня 2013

Тренінг-семінар на тему: «Сучасний підхід до пошуку роботи» відбувся 29 січня в Острозькій академії. Захід провела тренер консалтингової групи компаній «Територія Бізнесу», практичний психолог Тетяна Захаревич-Любченко.

Мета тренінгу — підвищити рівень проінформованості та розробити індивідуальний план пошуку роботи з урахуванням власних потреб і сучасних тенденцій на ринку праці. Відвідали захід майбутні випускники економічних і правничих спеціальностей. Тренер роздала учасникам програми, де детально розписані кроки на шляху до успішного працевлаштування.

«Зараз епоха інформаційних технологій, — зазначила Тетяна Захаревич-Любченко. — Тому потрібно вчитися заробляти гроші за допомогою Інтернету». Тренер обговорила зі студентами переваги та недоліки роботи фрілансера, а також поділилася деякими особливостями проходження співбесіди.

Група компаній «Територія бізнесу» співпрацює із центром зайнятості. Останній, у свою чергу, й організовує вже не перший семінар з питань працевлаштування в Острозькій академії.