Острозька академія випустила перших дипломатів

28 січня 2013

20 студентів факультету міжнародних відносин 26 січня отримали дипломи магістрів. За всю історію свого становлення та розвитку університет випустив перших дипломатів.

«Я впевнений, якщо випускники факультету міжнародних відносин нашого вишу займуть посади послів і дипломатів, то тоді в Україні буде порядок. Ми намагалися виховувати у них найвищі людські чесноти», — говорить ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник. Звертаючись до випускників, він зазначив, що Альма-матер завжди рада бачити своїх вихованців, які повинні впродовж усього життя нести її честь.

Магістри факультету міжнародних відносин урочисто пообіцяли відстоювати та розвивати освітні традиції Острозької академії, служити своєму народу й істині, берегти і множити чесноти братства випускників університету.

Випускників привітала декан факультету міжнародних відносин, професор Алла Атаманенко, а також проректор з навчально-наукової роботи, професор Петро Кралюк.

Від імені усього студентського складу академії піснями й танцями градуантів привітали Еліна Кузнецова, Василь Гончарук, Юлія Хомська. Традиційно на свято завітали Князь і Гальшка для того, щоб сказати слова прощання випускникам Острозької академії.

Острозька академія випустила перших дипломатів Острозька академія випустила перших дипломатів Острозька академія випустила перших дипломатів Острозька академія випустила перших дипломатів