Острозька академія підписала угоду про партнерство з Варшавським університетом

25 січня 2013

Ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник підписав угоду про співпрацю з  одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів Польщі -  Варшавським університетом (Uniwersytet Warszawski).

Цей договір передбачає обмін студентами та викладачами між навчальними закладами, спільні наукові дослідження, проекти. Також виші проводитимуть спільні конференції, семінари, круглі столи, обмінюватимуться науковою інформацією, матеріалами, публікаціями. Крім цього, угода передбачає співпрацю з магістерською програмою «Студії Східні», на якій відтепер зможуть навчатися студенти Острозької академії.

Угода підписана на п’ять років (до 2018 р.) з можливістю автоматичного продовження.

Варшавський університет – один з найбільших державних вищих навчальних закладів Польщі, заснований 19 листопада 1816. Навчання в університеті охоплює 80 навчальних програм, понад 100 спеціальностей та спеціалізацій. Тут навчаються майже тисяча іноземних студентів з 70 країн.