В Острозькій академії відсвяткували День соборності України

23 січня 2013

Братство спудеїв Острозької академії 22 січня організувало та провело акцію під назвою «Подаруй листівку Україні»

У заході взяли участь викладачі та студенти різних факультетів і привітати нашу державу із визначним святом — Днем соборності України. Студенти підписували листівки з найщирішими побажаннями майбутнього процвітання та розвитку держави. Також у День соборності у студентсько-викладацькому храмі відбувся молебень.

Варто зазначити, що всі вітальні листівки, які підписали студенти академії, разом із привітаннями від Братства спудеїв розішлють до міських і селищних рад Рівненської області.

В Острозькій академії відсвяткували День соборності України В Острозькій академії відсвяткували День соборності України В Острозькій академії відсвяткували День соборності України