Острозька академія співпрацюватиме з американським коледжем «Nazareth»

22 січня 2013

Сьогодні ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник підписав єдину в Україні угоду про академічну співпрацю з коледжем «Nazareth» (м. Рочестер, штат Нью-Йорк, США).

Угода підписана на п’ять років (до 2018) з можливістю автоматичного продовження. Цей договір передбачає обмін студентами та викладачами між навчальними закладами у сфері науки і мистецтва. Також виші проводитимуть спільні наукові дослідження, розроблятимуть наукові проекти, організовуватимуть конференції, семінари, круглі столи.

Наразі Острозька академія — єдиний навчальний заклад в Україні, який співпрацюватиме із коледжем «Nazareth». «Nazareth» заснований у 1924 році.

За період свого існування здобув широку популярність, адже тут готують провідних спеціалістів у сфері ліберальних мистецтв і фундаментальних наук, враховуючи майбутні економічні та духовні потреби світу. На базі коледжу діє більше 40 програм бакалаврату і магістратури. За останні роки коледж став одним із найпрестижніших навчальних закладів країни.